Heighlights

Przegrywamy z Bałtykiem Koszalin 1-2

Przegrywamy z Bałtykiem Koszalin 1-2. Złość... Od 15 minuty goniliśmy wynik, brakowało celności, zrozumienia, wykończenia, ostatniego podania, odrobiny szczęścia. Kiedy wydawało się, że tuż, tuż... to ostatecznie goście ukąsili ponownie kilka minut przed końcem. Dwie akcje, dwa gole, plan naszych imienników zrealizowany w 100%.

Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 4:0 [relacja]

Bałtyk Gdynia wygrał z Jarotą Jarocin 4:0 (0:0)! Do siatki trafiali Adam Duda (47' 75), Michał Marczak (63') i Przemysław Szur (80').

Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin [przed meczem]

O godzinie 17:00 rozpocznie się mecz Bałtyku Gdynia z Jarotą Jarocin.

Bałtyk Gdynia – Jarota Jarocin [zapowiedź]

W niedzielę o godzinie 17:00 Bałtyk Gdynia zagra przed własną publicznością z Jarotą Jarocin. Faworytem są biało-niebiescy. Na koniec poprzedniego sezonu wygraliśmy z jarocinianami 5:0.

Wygrali tylko juniorzy młodsi

Druga z rzędu porażka rezerw różnicą jednej bramki. Juniorzy starsi mocno niezadowoleni. Juniorzy młodsi z pewnym zwycięstwem.