Klub 100

Stowarzyszenie Kibiców Bałtyk Gdynia  
ul. Olimpijska 5/9 81-538 Gdynia
Bank BGŻ 20 2030 0045 1110 0000 0310 4230
tytułem: KLUB100 składka na cele statutowe, imię i nazwisko

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklarację członkostwa można pobrać TUTAJ.

Aby przynależeć do Klubu 100, należy co miesiąc uiszczać składki, których wysokość wynosi 20, 50 lub 100 zł (bądź więcej). Wszyscy darczyńcy będą raz w miesiącu otrzymywać pocztą elektroniczną dokładne rozliczenie. 

LICZBA CZŁONKÓW: 107

  

16 marca odbyło się spotkanie mające na celu reaktywację Klubu 100, którego ideą jest pozyskiwanie środków na promowanie Bałtyku Gdynia. Klub 100 funkcjonuje od 2009 roku. Jest inicjatywą Stowarzyszenia Kibiców Bałtyku Gdynia, która jest skierowana do wszystkich sympatyków chcących finansowo wspomóc działalność Bałtyku. Środki będą przeznaczane między innymi na akcje marketingowe, Akademię Piłkarską i na drużynę seniorów. 


Jak minął czas od reaktywacji?


18.08.2016
W środę odbyło się spotkanie Klubu 100 wraz z całą drużyną, sztabem szkoleniowym i zarządem Bałtyku. Była więc okazja do poznania sylwetek wszystkich zawodników. Zgromadzeni mieli również szansę poznać Arkadiusza Brzęczka – właściciela marki Gdynia 2026, z którym Klub 100 nawiązał współpracę. Kibice podziękowali także za grę i postawę Dariuszowi Łatce.

Rada Klubu 100 odbywa regularne spotkania mające na celu podejmowanie i realizowanie kolejnych działań. Wszystko to ma zmierzać ku budowaniu dobrego imienia Bałtyku. Jedną z inicjatyw było właśnie wczorajsze spotkanie. O przedstawieniu zawodników pisaliśmy wyżej. Swój czas miał Arkadiusz Brzęczek. Dzięki niemu kibice mieli okazję przypomnieć sobie, a piłkarze poznać historię klubu z naciskiem na lata dwudzieste i trzydzieste gdy zawiązywał się, powstawał i uprawomocnił Bałtyk Gdynia.

Właściciel marki Gdynia 2026 (zapraszamy na stronę www.gdynia2026.pl) opowiedział o swoich inicjatywach i pomysłach, które warto podjąć na setne urodziny Gdyni. Wprawdzie jeszcze jest trochę czasu, ale warto na ten temat rozprawiać już teraz. Jednym z pomysłów jest Pierwszy Światowy Zjazd Gdynian w 2026 roku.

Gdynia 2026 to także szereg partnerów. Karta Klubu Gdynia 2026 uprawnia do darmowego uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Gdynia 2026. To również możliwość do codziennego korzystania z najrozmaitszych rabatów w ponad 150 miejscach na terenie Gdyni. Spis partnerów znajduje się TUTAJ. I właśnie cały zespół Bałtyku oraz klubowicze mieli wczoraj przyjemność otrzymania tejże karty.

Na spotkaniu podziękowaliśmy Dariuszowi Łatce za okres spędzony w naszym klubie. Z rąk kibiców nasz były już zawodnik otrzymał upominki (więcej o DŁ pisaliśmy TUTAJ). Głos zabrał sam zainteresowany wyrażając swoją wdzięczność - Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za ten czas spędzony w Bałtyku. Wprawdzie był on krótki, ale będę go mile wspominał. Myślę, że z wieloma osobami utrzymam kontakt. Było mi naprawdę miło. Jeszcze raz serdecznie dziękuję – zakończył Dariusz Łatka.

To nie pierwsze i nie ostatnie wydarzenie z inicjatywy Klubu 100, który się rozwija, wykazuje duże chęci do działania i mamy nadzieję, jeszcze nie raz pozytywnie zaskoczy.  

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2


20.07.2016
Minęły 133 dni odkąd został reaktywowany Klub 100. Co w tym czasie udało się zrobić? Jaki jest aktualnie stan klubowiczów? Jakie akcje w tym czasie zostały przeprowadzone? Poniżej podsumowanie 19 tygodni.

Najważniejszym elementem w całej tej układance było zachęcenie osób do ponownego zasilenia szeregów Klubu 100. Wcześniej nie wszystko było prowadzone w należyty sposób i trzeba było na nowo odbudować zaufanie kibiców. Aktualnie liczba klubowiczów wynosi 107. Dzięki temu można było podjąć wszelkie działania i realizować plany.

Zebrane fundusze pomogły w następujących wydatkach:

  • emisje reklam na ekranach LED (Vineta, Cartusia, Gryf)
  • dystrybucja ulotek o reaktywacji Klubu 100
  • wsparcie serwisu www.baltyk.gdynia.pl
  • zakup antyram do biura klubu
  • prace stolarskie w biurze
  • organizacja Dnia Dziecka

Oprócz „ściągania” kasy od klubowiczów, zostały dla nich przeprowadzone konkursy. Oprócz brania, należy również dawać. I tym sposobem każdy członek Klubu 100 otrzymał bałtykowy kubek, a w loteriach można było wygrać oficjalną piłkę Euro 2016 z podpisami zawodników oraz bilety na mecz Euro 2016 Ukraina – Polska. Co istotne, nagrody pochodziły z prywatnych funduszy i w żaden sposób nie uszczupliły składek członkowskich

Wszystkim dotychczasowym wpłacającym dziękujemy i liczymy na dalsze wsparcie, zwłaszcza że właśnie teraz zbliża czas, w którym będą się krystalizować cele Bałtyku na przyszły sezon. Prosimy o promowanie Klubu 100 wśród Waszych znajomych, także wśród tych, którzy przebywają poza Polską. Z myślą o nich uruchomiliśmy usługę PayPal, która pozwoli im wspierać Nasz Ukochany Bałtyk – informują władze Klubu 100.

Jak widać, wszystko to ma ręce i nogi. Reaktywacja wymagała dużo pracy. Ten czas pokazał, że warto było podjąć próbę tego przedsięwzięcia.

baltyk.gdynia.pl © 2024

Search