Wesprzyj finansowo naszą stronę

Serwis www.baltyk.gdynia.pl zwraca się do czytelników z prośbą o wsparcie finansowe portalu udostępniając numer konta i Pay Pal. W ten sposób, w największym skrócie piszemy z prośbą o wsparcie za wykonywaną przez nas pracę. Jednocześnie zrzekamy się dotychczasowego wsparcia ze strony Klubu 100. Dziękujemy.  Mamy jednak również wersję rozszerzoną. Autopromocję czas zacząć.

Nieoficjalna strona Bałtyku Gdynia liczy już ponad 15 lat. Ja mam przyjemność prowadzić stronę od marca 2008 roku. Najpierw czysta pasja, później w pewnym stopniu poczucie obowiązku, że ktoś czeka na wiadomości czy materiały video. Niektórzy może  myślą, że nieoficjalna to Maciej… Tak nie jest. Nieoficjalna od ładnych paru lat to sztab ludzi, bez których po prostu strona by, po pierwsze nie istniała, bo trzeba było ją budować, remontować, a po drugie, by nie miała treści, o które dba więcej niż jedna osoba. Od dłuższego czasu przy nieoficjalnej działają Conti, Jacek, Maciej, Paweł, Sebastian i Viper. Nie zapominamy również o osobach, które dostarczają relacje kibicowskie czy prowadzą Ligę Typera. Dziś nieoficjalna strona Bałtyku to bieżące wiadomości o pierwszej drużynie, o zespole rezerw i o drużynach juniorskich. Nieoficjalna to zapowiedzi meczowe i relacje. Nieoficjalna to filmy z bramkami i skrótami. Nieoficjalna to także fotorelacje, Archiwum Wyników, Facebook i Twitter. Rozpoczęliśmy również dystrybucję pamiątek klubowych, z których cały dochód zostanie przeznaczony na pierwszy zespół – mowa o zamówieniu koszulek, których realizacja jest w końcowej fazie.

Znamy swoją wartość. Nie jesteśmy skromni. Nawiązując do słów Pawła Zarzecznego… jesteśmy najlepsi :) … Na pewno jesteśmy w czołówce portali klubowych, które są prowadzone przez kibiców. Wyłączamy ze statystyk strony oficjalne, gdzie ludzie pracują etatowo.

Autopromocja ma na celu przekonanie i zachęcenie naszych odbiorców do dobrowolnych wpłat, które pozwolą nam utrzymać serwis (serwer, regularny przegląd i walka z wirusami, które atakują stronę – przerwa letnia). Nie ukrywamy, że tak jak sportowiec po wytężonej pracy, tak i my po wypuszczeniu materiału na świat musimy uzupełnić płyny izotoniczne i węglowodany. Po prostu otwieramy futerał po gitarze, wystawiamy puszkę lub przechodzimy się z czapką po trybunie, tyle że w wersji internetowej udostępniając numer konta i dając namiar na Pay Pal. Dobrowolna wpłata będzie podziękowaniem za wykonaną pracę, a także mobilizacją do jej kontynuacji.

Maciej Tomaszewski
30 1140 2004 0000 3302 7350 5726
Pay Pal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

baltyk.gdynia.pl © 2024

Search