Wzmacniamy defensywę

Maciej Kozakowski i Igor Biedrzycki mają podwyższyć standardy panujące w naszej defensywie.

Jesienią traciliśmy prawie dwie bramki na mecz. W sparingach tracimy ponad dwa gole na mecz. To być może były sygnały by szukać obrońców. 

Maciej Kozakowski (ur. 29.06.1999) pochodzi z Bytowa. Pierwszym klubem był U2 Bytów. Następnie przeniósł się do naszego lokalnego rywala, gdzie grał w juniorach i rezerwach. W poprzednim sezonie grał dla KP Starogard Gdański. Pod koniec rozgrywek doznał kontuzji i jesień 2019 miał z głowy. W sparingu z Concordią wystąpił na lewej obronie.

Igor Biedrzycki (ur. 17.01.1993) pochodzi z Olsztyna. Pierwszy jego klub to Naki Olsztyn. Jest doświadczonym zawodnikiem grającym na drugim, trzecim i czwartym poziomie. Występował w Mrągowii Mrągowo, Stomilu Olsztyn, Sokole Ostróda, Zniczu Pruszków, Huraganie Morąg i Gryfie Wejherowo. Pod koniec stycznia stał się pierwszym zimowym transferem Concordii Elbląg (TUTAJ), ale najwidoczniej coś między Gryfem i zespołem z Elbląga nie pykło i ostatecznie Biedrzycki podpisał umowę z Bałtykiem. Może grać na środku obrony i tuż przed parą stoperów. 

Witamy nad morzem i powodzenia!

baltyk.gdynia.pl © 2020

Search