V liga 2017/2018
Print
1. kolejka 12-13.08.2017 12-08-2017 11:00 KAMIONKA Sopot 2 : 4 KS Kamienica Królewska
  12-08-2017 11:00 POLONIA Gdańsk 1 : 1 KS Mściszewice
  12-08-2017 14:00 GKS Kowale 1 : 2 CZARNI Pruszcz Gdański
  12-08-2017 14:30 GEDANIA II Gdańsk 0 : 4 MKS Władysławowo
  12-08-2017 17:00 GKS Sierakowice 5 : 0 KASZUBY Połchowo
  12-08-2017 17:00 WIETCISA Skarszewy 4 : 0 SZTORM Mosty
  12-08-2017 17:00 ORZEŁ Trąbki Wielkie 0 : 3 ORLĘTA Reda
  13-08-2017 11:00 BAŁTYK II Gdynia 5 : 0 SOKÓŁ Ełganowo

2. kolejka: 15.08.2017 15-08-2017 11:00 SZTORM Mosty 3 : 0 GEDANIA II Gdańsk
  15-08-2017 14:00 KS Mściszewice 1 : 3 CZARNI Pruszcz Gdański
  15-08-2017 14:00 KASZUBY Połchowo 0 : 6 GKS Kowale
  15-08-2017 14:00 KS Kamienica Królewska 0 : 3 WIETCISA Skarszewy
  15-08-2017 14:00 MKS Władysławowo 5 : 1 ORLĘTA Reda
  15-08-2017 16:00 SOKÓŁ Ełganowo 3 : 2 KAMIONKA Sopot
  15-08-2017 16:00 POLONIA Gdańsk 0 : 0 BAŁTYK II Gdynia
  15-08-2017 17:00 ORZEŁ Trąbki Wielkie 0 : 3 GKS Sierakowice

3. kolejka: 19-20.08.2017 19-08-2017 11:00 KAMIONKA Sopot 0 : 3 POLONIA Gdańsk
  19-08-2017 14:00 GKS Kowale 7 : 0 ORZEŁ Trąbki Wielkie
  19-08-2017 14:30 GEDANIA II Gdańsk 3 : 3 KS Kamienica Królewska
  19-08-2017 16:00 CZARNI Pruszcz Gdański 4 : 2 KASZUBY Połchowo
  19-08-2017 17:00 GKS Sierakowice 1 : 4 MKS Władysławowo
  19-08-2017 17:00 WIETCISA Skarszewy 5 : 0 SOKÓŁ Ełganowo
  20-08-2017 11:00 BAŁTYK II Gdynia 11 : 0 KS Mściszewice
  20-08-2017 12:00 ORLĘTA Reda 2 : 0 SZTORM Mosty

4. kolejka: 26-27.08.2017 26-08-2017 11:00 POLONIA Gdańsk 0 : 1 WIETCISA Skarszewy
  26-08-2017 11:00 SZTORM Mosty 1 : 0 GKS Sierakowice
  26-08-2017 14:00 KS Kamienica Królewska 2 : 3 ORLĘTA Reda
  26-08-2017 15:00 SOKÓŁ Ełganowo 1 : 3 GEDANIA II Gdańsk
  26-08-2017 15:30 MKS Władysławowo 1 : 2 GKS Kowale
  26-08-2017 16:00 KS Mściszewice 2 : 8 KASZUBY Połchowo
  26-08-2017 17:00 ORZEŁ Trąbki Wielkie 0 : 3 CZARNI Pruszcz Gdański
  27-08-2017 13:00 BAŁTYK II Gdynia 2 : 0 KAMIONKA Sopot

5. kolejka: 2-3.09.2017 02-09-2017 00:00 GEDANIA II Gdańsk 2 : 4 POLONIA Gdańsk
  02-09-2017 00:00 KASZUBY Połchowo 1 : 1 ORZEŁ Trąbki Wielkie
  02-09-2017 00:00 ORLĘTA Reda 7 : 0 SOKÓŁ Ełganowo
  02-09-2017 00:00 GKS Sierakowice 2 : 1 KS Kamienica Królewska
  02-09-2017 00:00 KAMIONKA Sopot 5 : 2 KS Mściszewice
  02-09-2017 00:00 CZARNI Pruszcz Gdański 2 : 2 MKS Władysławowo
  02-09-2017 16:00 WIETCISA Skarszewy 3 : 3 BAŁTYK II Gdynia
  03-09-2017 00:00 GKS Kowale 2 : 0 SZTORM Mosty

6. kolejka: 9-10.09.2017 09-09-2017 00:00 KS Kamienica Królewska 2 : 4 GKS Kowale
  09-09-2017 00:00 MKS Władysławowo 2 : 1 KASZUBY Połchowo
  09-09-2017 00:00 BAŁTYK II Gdynia 2 : 2 GEDANIA II Gdańsk
  09-09-2017 00:00 POLONIA Gdańsk 2 : 1 ORLĘTA Reda
  09-09-2017 00:00 SZTORM Mosty 2 : 1 CZARNI Pruszcz Gdański
  09-09-2017 00:00 KS Mściszewice 1 : 6 ORZEŁ Trąbki Wielkie
  09-09-2017 00:00 KAMIONKA Sopot 0 : 2 WIETCISA Skarszewy
  10-09-2017 00:00 SOKÓŁ Ełganowo 0 : 1 GKS Sierakowice

7. kolejka: 16-17.09.2017 16-09-2017 00:00 ORZEŁ Trąbki Wielkie 1 : 2 MKS Władysławowo
  16-09-2017 00:00 GKS Kowale 5 : 0 SOKÓŁ Ełganowo
  16-09-2017 00:00 WIETCISA Skarszewy 5 : 0 KS Mściszewice
  16-09-2017 00:00 CZARNI Pruszcz Gdański 2 : 4 KS Kamienica Królewska
  16-09-2017 00:00 GEDANIA II Gdańsk 4 : 2 KAMIONKA Sopot
  16-09-2017 00:00 KASZUBY Połchowo 3 : 2 SZTORM Mosty
  16-09-2017 00:00 GKS Sierakowice 0 : 2 POLONIA Gdańsk
  16-09-2017 16:00 ORLĘTA Reda 5 : 1 BAŁTYK II Gdynia

8. kolejka: 23-24.09.2017 23-09-2017 00:00 KAMIONKA Sopot 0 : 4 ORLĘTA Reda
  23-09-2017 00:00 KS Kamienica Królewska 3 : 2 KASZUBY Połchowo
  23-09-2017 00:00 WIETCISA Skarszewy 2 : 2 GEDANIA II Gdańsk
  23-09-2017 00:00 BAŁTYK II Gdynia 5 : 4 GKS Sierakowice
  23-09-2017 00:00 KS Mściszewice 0 : 7 MKS Władysławowo
  23-09-2017 00:00 POLONIA Gdańsk 2 : 3 GKS Kowale
  23-09-2017 00:00 SZTORM Mosty 0 : 0 ORZEŁ Trąbki Wielkie
  24-09-2017 00:00 SOKÓŁ Ełganowo 1 : 4 CZARNI Pruszcz Gdański

9. kolejka: 30.09-1.10.2017 30-09-2017 00:00 KASZUBY Połchowo 3 : 1 SOKÓŁ Ełganowo
  30-09-2017 00:00 ORLĘTA Reda 7 : 1 WIETCISA Skarszewy
  30-09-2017 00:00 ORZEŁ Trąbki Wielkie 2 : 1 KS Kamienica Królewska
  30-09-2017 00:00 GKS Sierakowice 4 : 0 KAMIONKA Sopot
  30-09-2017 00:00 MKS Władysławowo 4 : 0 SZTORM Mosty
  30-09-2017 00:00 CZARNI Pruszcz Gdański 1 : 1 POLONIA Gdańsk
  30-09-2017 00:00 GEDANIA II Gdańsk 6 : 2 KS Mściszewice
  30-09-2017 14:00 GKS Kowale 4 : 1 BAŁTYK II Gdynia

10. kolejka: 7-8.10.2017 07-10-2017 00:00 POLONIA Gdańsk 7 : 1 KASZUBY Połchowo
  07-10-2017 00:00 KS Mściszewice 1 : 2 SZTORM Mosty
  07-10-2017 00:00 KAMIONKA Sopot 0 : 7 GKS Kowale
  07-10-2017 00:00 KS Kamienica Królewska 1 : 1 MKS Władysławowo
  07-10-2017 00:00 WIETCISA Skarszewy 3 : 1 GKS Sierakowice
  07-10-2017 00:00 GEDANIA II Gdańsk 0 : 5 ORLĘTA Reda
  07-10-2017 00:00 BAŁTYK II Gdynia 0 : 3 CZARNI Pruszcz Gdański
  08-10-2017 00:00 SOKÓŁ Ełganowo 0 : 1 ORZEŁ Trąbki Wielkie

11. kolejka: 14-15.10.2017 14-10-2017 00:00 MKS Władysławowo 2 : 0 SOKÓŁ Ełganowo
  14-10-2017 00:00 GKS Kowale 5 : 2 WIETCISA Skarszewy
  14-10-2017 00:00 SZTORM Mosty 0 : 2 KS Kamienica Królewska
  14-10-2017 00:00 ORLĘTA Reda 5 : 0 KS Mściszewice
  14-10-2017 00:00 CZARNI Pruszcz Gdański 5 : 1 KAMIONKA Sopot
  14-10-2017 00:00 GKS Sierakowice 0 : 1 GEDANIA II Gdańsk
  14-10-2017 00:00 ORZEŁ Trąbki Wielkie 0 : 0 POLONIA Gdańsk
  14-10-2017 15:30 KASZUBY Połchowo 0 : 3 BAŁTYK II Gdynia

12. kolejka: 21-22.10.2017 21-10-2017 00:00 WIETCISA Skarszewy 2 : 1 CZARNI Pruszcz Gdański
  21-10-2017 00:00 GEDANIA II Gdańsk 2 : 3 GKS Kowale
  21-10-2017 00:00 POLONIA Gdańsk 1 : 2 MKS Władysławowo
  21-10-2017 00:00 ORLĘTA Reda 2 : 1 GKS Sierakowice
  21-10-2017 00:00 BAŁTYK II Gdynia 2 : 1 ORZEŁ Trąbki Wielkie
  21-10-2017 00:00 KAMIONKA Sopot 1 : 3 KASZUBY Połchowo
  21-10-2017 00:00 KS Mściszewice 0 : 7 KS Kamienica Królewska
  22-10-2017 00:00 SOKÓŁ Ełganowo 3 : 2 SZTORM Mosty

13. kolejka: 28-29.10.2017 28-10-2017 00:00 GKS Sierakowice 4 : 1 KS Mściszewice
  28-10-2017 00:00 ORZEŁ Trąbki Wielkie 5 : 2 KAMIONKA Sopot
  28-10-2017 00:00 GKS Kowale 1 : 0 ORLĘTA Reda
  28-10-2017 00:00 SZTORM Mosty 3 : 0 POLONIA Gdańsk
  28-10-2017 00:00 CZARNI Pruszcz Gdański 3 : 1 GEDANIA II Gdańsk
  28-10-2017 00:00 KS Kamienica Królewska 7 : 0 SOKÓŁ Ełganowo
  28-10-2017 00:00 KASZUBY Połchowo 2 : 5 WIETCISA Skarszewy
  28-10-2017 13:00 MKS Władysławowo 1 : 0 BAŁTYK II Gdynia

14. kolejka: 4-5.11.2017 04-11-2017 00:00 GKS Sierakowice 1 : 2 GKS Kowale
  04-11-2017 00:00 BAŁTYK II Gdynia 4 : 1 SZTORM Mosty
  04-11-2017 00:00 WIETCISA Skarszewy 2 : 3 ORZEŁ Trąbki Wielkie
  04-11-2017 00:00 KS Mściszewice 2 : 5 SOKÓŁ Ełganowo
  04-11-2017 00:00 GEDANIA II Gdańsk 5 : 1 KASZUBY Połchowo
  04-11-2017 00:00 POLONIA Gdańsk 0 : 3 KS Kamienica Królewska
  04-11-2017 00:00 ORLĘTA Reda 2 : 5 CZARNI Pruszcz Gdański
  04-11-2017 00:00 MKS Władysławowo 3 : 0 KAMIONKA Sopot

15. kolejka: 11-12.11.2017 11-11-2017 00:00 SZTORM Mosty 3 : 0 KAMIONKA Sopot
  11-11-2017 00:00 KASZUBY Połchowo 1 : 1 ORLĘTA Reda
  11-11-2017 00:00 ORZEŁ Trąbki Wielkie 3 : 3 GEDANIA II Gdańsk
  11-11-2017 00:00 GKS Kowale 2 : 4 KS Mściszewice
  11-11-2017 00:00 MKS Władysławowo 4 : 3 WIETCISA Skarszewy
  11-11-2017 00:00 CZARNI Pruszcz Gdański 3 : 0 GKS Sierakowice
  11-11-2017 13:00 KS Kamienica Królewska 3 : 1 BAŁTYK II Gdynia
  12-11-2017 00:00 SOKÓŁ Ełganowo 2 : 0 POLONIA Gdańsk