Trudni rywale rezerw i młodszych. Starsi faworytem.

Bałtyk II zmierzy się z kandydatem do awansu do IV ligi. Juniorzy starsi w teorii powinni dopisać komplet punktów, zaś juniorzy młodsi zagrają z równorzędnym przeciwnikiem.  

V liga - trener Jerzy Jastrzębowski
5. kolejka, sobota, 08.09.2018 godz. 15:00
MKS Władysławowo - Bałtyk II Gdynia

Bałtyk II po dwóch porażkach różnicą jednej bramki punktów musi szukać we Władysławowie. MKS to mocna drużyna, która w zeszłym sezonie zajęła trzecie miejsce. Mówi się, że zespół z Władysławowa ma się włączyć o awans do IV ligi. Na razie podopieczni tercetu trenerów - Sobiesław Przybylski, Krzysztof Foelkner, Smarzyński Michał - zajmują czwarte miejsce, jednak początek sezonu sprawia, że jeszcze jest spory ścisk w tabeli. "Władek" zaczął sezon od porażki 3-4 z Orlętami Reda, ale później już kompletował same wygrane. Dwa ostatnie mecze kończyli z czystym kontem po stronie strat. To będzie trudny mecz dla naszych rezerw. 

TABELA | TERMINARZ

Junior Starszy A1 (2000/01) - trener Wojciech Konkol
4. kolejka, sobota, 08.09.2018 godz. 17:00
Bałtyk Gdynia - Lider Rychnowy

Juniorzy starsi w lidze mają za sobą trzy spotkania - wszystkie zwycięskie. W pucharze również na razie grają bezbłędnie. W sumie rozegrali pięć spotkań i zanotowali komplet zwycięstw. Teraz zmierzą się z Liderem Rychnowy. Lider w trzech meczach zgromadził trzy punkty. Bałtyk wydaje się faworytem i czekamy na dobre wieści od trenera Wojciecha Konkola. 

TABELA | TERMINARZ

Junior Młodszy B1 (2002/03) – trener Krzysztof Wesołowski
4. kolejka, sobota, 08.09.2018 godz. 11:00
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna

Przed Bałtykiem wydaje się całkiem wyrównane i niełatwe spotkanie. Kaszubia zgromadziła 7 punktów. Tyle samo mają gdynianie. Przed tygodniem biało-niebiescy wygrali 9-2 w Kartuzach. Kaszubia zaś podzieliła się punktami z Bytovią. To może być dobre i interesujące spotkanie. 

TABELA | TERMINARZ

SKS Bałtyk Gdynia© 2019

CONTICOM30

Search