Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 0:0 [foto]

Gdyński Bałtyk zdobył 1 punkt w Kołbaskowie w pojedynku z Pogonią II Szczecin. Biało-niebiescy zremisowali z Portowcami 0:0.

Bałtyk zdobył punkt, a nie stracił dwa, bowiem swój dzień miał Michał Bartkowiak, który kilka razy popisał się bardzo dobrymi interwencjami i to dzięki niemu nie straciliśmy gola. Górą był w pojedynku sam na sam z zawodnikiem rywali. Obronił rzut karny, dwa dobrze wykonane rzuty wolne. Po prostu dwoił sie i troił i to on został bohaterem meczu co potwierdza na łamach trojmiasto.pl trener Jerzy Jastrzębowski - Trzeba otwarcie powiedzieć, że Michał Bartkowiak był najlepszym zawodnikiem na boisku i ten punkt to przede wszystkim jego zasługa

Trzeci mecz z rzędu bez porażki, bo cieszy po pierwszych trzech meczach w plecy. Drugi z rzędu mecz na zero w tyle. Taką serię dwóch meczów bez straty goli mieliśmy już w tym sezonie dwukrotnie. Bałtyk - Pogoń II 1:0, Mieszko - Bałtyk 0:1 i Bałtyk - Świt 0:0, Kotwica - Bałtyk 0:1. 

Zatem szanujemy ten wynik i doceniamy, że mimo wszystko nie straciliśmy dziś gola. Z przodu było kilka okazji, ale i u nas skuteczność szwankowała. W dodatku od 65 minuty graliśmy w dziesiątkę. Po dwóch żółtych boisko opuścił Igor Biedrzycki. 

Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 0:0

Bałtyk: Bartkowiak – Nowicki, Biedrzycki, Garbacik, Machol, Demianchuk, Wołowski (73' Dziadkowiec), Gołuński (63’ Andryszak), Goerke (57’ Poręba), Gułajski, Marczak (73' Jankowski)
żółte kartki: Demianchuk, Biedrzycki, Gołuński
czerwona kartka: Biedrzycki (ż,ż/czk 65’)

Teraz czas na ćwierćfinał w PP! Środa 17:00!

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

baltyk.gdynia.pl © 2023

Search