GKS Przodkowo - Bałtyk [zapowiedź]

W sobotę 1 maja o godzinie 11:00 Bałtyk w Przodkowie zagra z GKS. Poprzedni nasz mecz z tym zespołem to bęcki 0:4. Teraz ponownie wyczuwamy ciężary (niech to będzie jakiś element mobilizacji dla naszej drużyny). 

O Przodkowie zimą było dosyć głośno. Wiadomo, chodziło o kasę. Przewietrzono trochę szatnię. Odeszli między innymi Mateusz Łuczak, Łukasz Stasiak, Przemysław Szur. W jesiennym meczu z Bałtykiem zagrało 16 zawodników. Połowa odeszła. Z tych co zostali, to sześciu zagrało przed tygodniem z Pogonią II Szczecin. Mecz ten odbył się w Kołbaskowie ze względu na prace budowlane w Szczecinie. Tak więc w Kołbaskowie zagrało czternastu zawodników, z czego sześciu to nowi zawodnicy, którzy dołączyli zimą. Z bliżej znanych kibicom nazwisk do Przodkowa przyszli Marcin Kajca czy Kacper Łazaj

Mimo sporych zawirowań Przodkowo wywalczyło miejsce w ósemce. Jeszcze w rundzie zasadniczej Przodkowo wygrało z Chemikiem i Górnikiem. Potem w rundzie finałowej zwycięstwo z Polonią. Kolejne trzy spotkania to remis z Elaną i porażki z KP oraz Pogonią II. Po drodze 0:1 w PP od Jaguara Gdańsk. Ale znając życie, jutro Przodkowo wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności i mocno napsuje nam krwi. I taka właśnie jest ta liga, że trzeba dać z wątroby, zameldować się, przyostrzyć. Tak było w pierwszym spotkaniu i byliśmy bezradni. Jutro mam podobne obawy... Oby były one niepotrzebne. 

III liga, gr. 2  – 26 kolejka
GKS Przodkowo – Bałtyk Gdynia
Sobota, 1 maja, godzina 11:00


Przekaż 1% podatku na SKS Bałtyk Gdynia. Podczas wypełniania formularza PIT należy wpisać w odpowiednim miejscu:

  • nr KRS: 0000270261
  • cel szczegółowy: BAŁTYK GDYNIA 1786 
baltyk.gdynia.pl © 2023

Search