Mieszko - Bałtyk [zapowiedź]

W szóstym meczu ligowym Bałtyk zagra w Gnieźnie z Mieszkiem. To spotkanie odbędzie się w sobotę 5 września o godzinie 17:00 przy ul. Strumykowej 8. Patrzymy w tabelę i widzimy, że Bałtyk jest faworytem.

Po pięciu spotkaniach obie drużyny na przeciwległych biegunach. Bałtyk cieszy się serią bez porażek – 4 zwycięstwa i 1 remis. Do tego na wyjazdach komplet trzech zwycięstw. Wyniki ponad wszelkie oczekiwania. Jesteśmy na fali. Zajmujemy trzecią lokatę.

Mieszko na ostatniej pozycji w tabeli. Pięć spotkań i pięć porażek, w tym dwie najbardziej dotkliwe u siebie, 0:6 z Nielbą i 1:6 z Polonią. W sumie w bramkach 4:21. W tygodniu zmiana szkoleniowca. Mariusza Bekasa zmienił dotychczasowy jego asystent Przemysław Urbaniak.

To wystarczające powody, by stwierdzić pierwszy raz w tym sezonie, tak, nie spodziewaliśmy się tego, Bałtyk jest faworytem meczu i oby tylko ta rola nie przeszkodziła nam w osiągnięciu czwartego z rzędu wyjazdowego zwycięstwa.

Życie nie znosi próżni. W 2018 roku po rundzie jesiennej Mieszko był liderem. Dziś mają swoje gorsze momenty. Daleko nie trzeba szukać podobnych zawirowań. Rok temu u nas panował Kamil Ż., a dziś żyjemy w zupełnie innej rzeczywistości.

Dwa lata temu w Gnieźnie po pół godzinie przegrywaliśmy 0:4 (skończyło się 1:4). W tamtym meczu zagrali z naszej obecnej kadry Damian Garbacik, Maksym Demianchuk, Sebastian Bartlewski i Michał Marczak. Panowie, nakręcamy resztę zawodników i prosimy o rewanż!

6. kolejka, III liga gr. 2
Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia
5 września 2020 r. godz. 17:00

Pozostałe mecze:
Gwardia - Świt 0:2
Pogoń II - Sokół 0:7
Bałtyk K. - Unia J., sobota 11:00
Unia S. - Gryf, sobota 13:00
Chemik - Kotwica, sobota 14:00
GKS Przodkowo - KP Starogard Gd., sobota 14:00
Jarota - Pomorzanin, sobota 17:00
Górnik - Flota, sobota 17:00
Radunia - Nielba, niedziela 15:00
Elana - Polonia, niedziela 17:00

baltyk.gdynia.pl © 2023

Search