Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin [zapowiedź]

Bałtyk Gdynia w piątej kolejce zmierzy się przed własną publicznością z Pogonią II Szczecin. Pierwszy gwizdek o godzinie 19:30 w sobotę 29 sierpnia.

Koniec wakacji, koniec najlepszego czasu w roku, pogoda się krzaczy, robi się szaro i chłodno. Można się załamać. Można mieć też nadzieję, że jeszcze lato we wrześniu do nas się uśmiechnie. Trochę nostalgicznie, ale perspektywa zrypanej pogody przez najbliższe ponad pół roku robi swoje… Nastroje nam może poprawić tylko dzisiejsze zwycięstwo Bałtyku Gdynia. Szczęściu możemy pomóc stawiając się  dzisiejszego wieczora na stadionie i dopingiem prowadzić biało-niebieskich po trzy punkty. Na nasze wsparcie zasłużyli sobie dobrą postawą na boisku w tym sezonie. Puchar na Jaguarze to był poprzedni sezon ;). Trzy zwycięstwa i remis. Z Pogonią II Szczecin u siebie ostatnio wygrywamy. Budujmy serię niż myślmy o tym, że kiedyś ona musi się skończyć. W końcu przegramy, ale wspólnie walczmy dziś o komplet punktów. Zbliżamy się do obchodów 90-lecia klubu. 12 września z Jarotą Jarocin zagramy na głównym stadionie. Bądźmy więc razem, jak najliczniej i starajmy się zrealizować cel, jakim jest pokonanie rezerw Pogoni.

Pogoń II Szczecin w dorobku ma trzy punkty mniej od nas. Portowcy będą chcieli przełamać serię czterech porażek w Gdyni. Zakładamy, że dziś trudna przeprawa przed naszym zespołem. W sumie, w tej lidze nie spodziewamy się gładkich spotkań. Przyjeżdża zdolna młodzież ze Szczecina, która ma aspiracje grać w pierwszym zespole. Rok temu ówczesna nasza armia zaciężna przegrała w Szczecinie 0:3, więc też mamy pewne rachunki do wyrównania.

19:30! Stawiamy się na stadionie bo transmisji nie będzie ;).

baltyk.gdynia.pl © 2023

Search