Jakie promocje są najlepsze dla nowych kibiców Bałtyku?

W pierwszy weekend sierpnia rozpoczął się nowy sezon rozgrywek II grupy III ligi, oczywiście z udziałem Bałtyku Gdynia. Dla kibiców najbliższe tygodnie będą więc oznaczać mnóstwo emocji – zarówno tych związanych z występami Bałtyku w III lidze, jak i możliwością typowania wyników u legalnych bukmacherów.

Po wielu tygodniach oczekiwania kibice Bałtyku Gdynia znów mogą emocjonować się występami swojego zespołu w II grupie III ligi. Choć na stadionie – z powodu zagrożenia epidemiologicznego związanego z koronawirusem – nie może pojawić się jeszcze komplet fanów, to jednak wszyscy pełnoletni kibice mogą typować wyniki meczów Bałtyku u legalnych bukmacherów. Jak się bowiem okazuje, ofertę na mecze III ligi przygotowała dla graczy całkiem spora grupa legalnych operatorów zakładów wzajemnych, którzy dodatkowo kuszą rozmaitymi promocjami.

Bonus na start – jaki najlepszy dla kibica Bałtyku?

Jedną z najpopularniejszych form promocji oferowanych graczom przez legalnych bukmacherów jest bonus na start, zwany również bonusem powitalnym. Jest to nic innego, jak premia przyznawana przez bukmachera nowemu klientowi, który założył u niego konto i pozytywnie przeszedł proces rejestracji. Pieniądze uzyskane w ten sposób należy oczywiście przeznaczyć na typowanie wyników wydarzeń sportowych – mogą to być wyniki meczów Bałtyku Gdynia.

Jedną z firm, która regularnie ma w ofercie typy na spotkania II grupy III ligi, w tym Bałtyku (zobacz raporty meczowe), jest forBET. Przygotowała ona dla nowych graczy bonus na start składający się z trzech części. Pierwszą z nich jest możliwość grania bez podatku przez 14 dni od rejestracji na stronie bukmachera. Druga część to bonus 100% od pierwszego depozytu do kwoty 2000 zł. Trzecia część bonusu powitalnego od forBET to MaxiZysk do kwoty 200 zł – można dzięki niemu powiększyć wygraną z kuponu (minimum 3 zdarzenia na kuponie, kurs minimalny pojedynczego zdarzenia 1,40).

Jeden z najwyższych dostępnych na rynku bonusów na start dla nowych graczy (3100 zł) przygotowała firma  Betfan (bukmacher internetowy). Przyjął on formę bonusu od trzech pierwszych wpłat do kwoty nawet 3000 zł. Pieniądze uzyskane w ten sposób należy oczywiście przeznaczyć na typowanie wyników – już niedługo Bałtyk Gdynia zmierzy się m.in. z Sokołem Kleczew, Pogonią II Szczecin i Jarotą Jarocin, więc zyskując środki z tytułu bonusu na start od Betfan można pokusić się obstawienie kuponu zawierającego któryś z tych meczów. W skład oferty powitalnej Betfan wchodzi też zakład bez ryzyka do 100 zł bez obrotu, możecie więc bez obaw typować wygraną Bałtyku nawet w tych spotkaniach, w których nie jest on faworytem - zwłaszcza, że w sporcie nie ma nic pewnego!

Inne przykłady ciekawych promocji dla kibiców Bałtyku? W firmie STS bonus na start to 100% pierwszej wpłaty do kwoty 1200 zł, cashback 34 zł oraz darmowy zakład 25 zł. U bukmachera Fortuna bonus powitalny to freebet 20 zł, zakład bez ryzyka 210 zł oraz bonus 100% pierwszej wpłaty do kwoty 2000 zł. W firmie Betclic bonusem powitalnym jest cashback do kwoty 550 zł – po rejestracji należy postawić pierwszy kupon, a jeśli okaże się on przegrany, bukmacher zwróci na konto gracza jego stawkę (do 550 zł). Jak więc widać, naprawdę jest w czym wybierać – tak aby zyskać dodatkowe środki na typowanie wyników i dzięki temu zwiększać swoje szanse na wygraną.

Wszystkie wymienione firmy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich. Zakłady bukmacherskie to ryzyko hazardu - zauważyłeś objawy uzależnienia, skontaktuj się ze specjalistą leczenia uzależnień. Korzystanie z usług zakładów bukmacherskich jest przeznaczone jedynie dla osób powyżej 18 roku życia.

baltyk.gdynia.pl © 2023

Search