Węsierski odchodzi, Czuk obejmuje rezerwy

Mateusz Węsierski żegna się z Bałtykiem. Daniel Czuk został szkoleniowcem Bałtyku II Gdynia. 

Klub zdecydował skrócić wypożyczenie Mateusza Węsierskiego, które miało obowiązywać do końca tego sezonu. Jesienią Mateusz wystąpił w pięciu meczach ligowych i jednym pucharowym. Jego niewielka liczba gier wyniknęła z kontuzji. Dziękujemy i życzymy powodzenia oraz zdrowia w nowym klubie. 

Daniel Czuk, który w sezonie 2007/08 był naszym zawodnikiem został teraz mianowany trenerem rezerw Bałtyku. W sumie wystąpił w 34 meczach ligowych i jednym pucharowym (gol z Lechią - 1:4). Później trenował również nasze drużyny młodzieżowe. Fotel trenera rezerw był wolny po tym, gdy trener Jerzy Jastrzębowski objął naszą pierwszą drużynę. Co ciekawe, Czuk został sprowadzony w 2007 roku, gdy Jastrzębowski również był pierwszym trenerem biało-niebieskich. Nowemu trenerowi Bałtyku II życzymy dobrych wyników. 

 

baltyk.gdynia.pl © 2020

Search