Trzech nowych zawodników

Michał Renusz, Radosław Regliński i Mateusz Bany zostali zawodnikami Bałtyku Gdynia. Witamy w klubie i życzymy powodzenia. 

Michał Renusz (ur. 18.10.1987 r. w Malborku) jest wychowankiem MKS Władysławowo. Głośno o nim było przede wszystkim, gdy z Orkana Rumia przeszedł do Jagielloni Białystok, w której debiutował w ekstraklasie. Później był zawodnikiem między innymi Stomilu Olsztyn, Górnika Łęczna i GKS Bełchatów. W zeszłym sezonie grał w Orkanie Rumia i Aniołach Garczegorze. Jest pomocnikiem. 

Radosław Regliński (ur. 1.02.1997 r.) jako junior grał w FC Gowidlino. Tam również zaczynał grę seniorską. Potem były Gedania Gdańsk, Kaszubia Kościerzyna, Gryf Wejherowo i Wierzyca Pelplin. W barwach Wierzycy w zeszłym sezonie rozegrał 18 spotkań. Jedno z nich przeciwko Bałtykowi (3:1 dla gdynian). Jest pomocnikiem. 

Mateusz Bany (ur. 12.07.1992 r. w Kołobrzegu) jest obrońcą. Seniorskie granie zaczynał w Bałtyku Koszalin. Stamtąd trafił do Miedzi Legnica grającej w II lidze. Z Miedzią awansował do I ligi. W 2014 roku wrócił do Bałtyku Koszalin. Kolejnymi klubami były Gwardia Koszalin, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Warta Sieradz i Lubuszanin Trzcianka. 

SKS Bałtyk Gdynia© 2019

CONTICOM30

Search