Bałtyk Gdynia - Lech II Poznań [zapowiedź]

Bałtyk Gdynia w ostatnim meczu sezonu 2018/2019 zagra z mistrzem naszej ligi Lechem II Poznań.

 

Rezerwy Lecha Poznań to najlepsza drużyna w naszej grupie. Najwięcej zwycięstw, najmniej porażek, najwięcej strzelonych bramek, najmniej straconych goli. Niepokonany na swoim obiekcie. W delegacji przegrał z KP 0:2, Gwardią 0:1, Mieszkiem 0:1 i Pogonią II 2:3. Najlepszy zespół bez cienia wątpliwości.

Bałtyk Gdynia miał dobrą pierwszą część rundy wiosennej. W drugiej części graliśmy z silnymi drużynami i ten bilans nie jest już tak korzystny. Ogrywaliśmy młodzież i szukaliśmy niespodzianek w meczach z wyżej notowanymi drużynami. Graliśmy z różnym powodzeniem. Były wpadki, były zdecydowane porażki, gdzie nie mogliśmy zrobić sztycha, ale też potrafiliśmy wygrywać wbijając po cztery gole Mieszku i Sokołowi.

To nie był dla nas dobry sezon. Był taki na miarę naszych możliwości. O awansie nie było mowy. Znaliśmy swój potencjał. Znaliśmy swoje możliwości finansowe, czego efektem rewolucja zimą. Wiemy w jakiej sytuacji jest klub. Wiadomo już kto mniej więcej pożegna się z Bałtykiem. Pomału trzeba będzie się martwić następnym sezonem, a tam również raczej gra o środek tabeli.

Przyjdźmy i podziękujmy naszej drużynie za trud i starania włożone w kończący się sezon. To też okazja by po raz ostatni zobaczyć niektórych zawodników. O Jakubie Letniowskim już wiemy, że idzie do Chojniczanki Chojnice. Kolejne transfery wychodzące przed nami. To również ostatni mecz w karierze Jakuba Biskupa. Podziękujmy całej drużynie za miniony sezon.

baltyk.gdynia.pl © 2020

Search