Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew [zapowiedź]

Bałtyk Gdynia w 32. kolejce podejmować będzie Sokoła Kleczew. Rywale tracą do nas jeden punkt, więc choćby z punktu układu tabeli, warto dziś nie przegrać. Na plecach czujemy również oddech Świtu Szczecin i to jeden z powodów, dla których warto dziś wygrać.

Z Sokołem gra nam się zdecydowanie lepiej w domu niż na wyjeździe. W Kleczewie przegraliśmy ostatnie trzy mecze (1-2, 0-1, 0-2). W Gdyni zdobyliśmy cztery punkty (2-1, 2-2). Nasz zespół jest w dołku. Na sześć ostatnich spotkań, ponieśliśmy pięć porażek. Sokół maj zaczął od dwóch wygranych z Górnikiem (1-0) i Wierzycą (1-0). Porażki ze Świtem(0-2) i Kotwicą (1-4)zostały przedzielone walkowerem z Wdą. W środę Sokół urwał punkty Raduni Stężyca (1-1).

Bałtyk i Sokół grają już tylko i aż o punkty oraz przychylność swoich kibiców. I właśnie naszym kibicom przypominamy, że dziś Bałtyk Gdynia gra o godzinie 19:00. Ostatnio mnóstwo tej piłki nożnej. Finały europejskich pucharów, Mistrzostwa Świata U-20. Najważniejszy jednak jest Bałtyk Gdynia, a dopiero potem można zasiąść przed telewizorem i popatrzeć na to, co dzieje się w Madrycie. Zapraszamy wszystkich na mecz!

SKS Bałtyk Gdynia© 2019

CONTICOM30

Search