Wracając do Konina...

Wróćmy jeszcze na moment do pojedynku z Górnikiem Konin. Przytaczamy trochę liczb i jeden materiał filmowy. 

Sebastian Bartlewski przeżywa aktualnie swój najlepszy okres w gdyńskim Bałtyku. Opaska kapitańska zobowiązuje. Swój mały jubileusz - 50 spotkań w Bałtyku - postanowił świętować zdobywaniem bramek. W meczu #49 hattrick, w meczu #50 dublet. Pięć goli na przestrzeni czterech dni. W sumie na koncie ma ich 8. Jeśli nasz kapitan nie trafi w piątkowym spotkaniu, jako pierwsi powiemy, że Sebastian się zaciął! Gratulujemy ostatnich meczów i oby tak dalej!

50meczow seba bartl


Przemysław Czerwiński z pierwszym golem! Walczak, człowiek od czarnej roboty, który również potrafi kreować grę. Zawodnik uniwersalny, grający zarówno w środku pola jak i na skrzydle. W trzydziestym spotkaniu w Bałtyku trafił po raz pierwszy do siatki. Długo czekaliśmy na jego premierowe trafienie i życzymy mu, aby czynił to częściej.

1gol czerwo


"Pod pełnymi żaglami
Jak "Garcześ" w galopie
Jak niebo nad nami"

Krzysztof Garczewski wrócił do korzeni i ponownie przeprowadził znakomitą akcję prawym skrzydłem przeciw Górnikowi. Zdecydowanie upodobał sobie obiekt w Koninie. Dwie pierwsze akcje to 11.09.2016. Trzecia sytuacja to miniona sobota (6.04.2019). Zapraszamy na video!

Żródło: http://archiwum.baltyk.gdynia.pl/

SKS Bałtyk Gdynia© 2019

CONTICOM30

Search