Bałtyk Gdynia - Chemik Bydgoszcz 1:0

Bałtyk wygrał z Chemikiem Bydgoszcz 1:0. Jedyny gol padł w 43 minucie, a jego autorem był zawodnik drużyny gości Maksym Adamenko.

Bałtyk: Matysiak [ż] - Korpalski, Sobczak, Zakrzewski, Górski, Czerwiński, Bartlewski (90' Gołubiński), Letniowski, Demianchuk, Garczewski (84' Bartnicki), Marczak

Zarówno w pierwszej połowie jak i w drugiej nasz zespół miał więcej sytuacji bramkowych. Chemki zaliczył lepszą pierwszą połowę, która była bardziej wyrównana. Po zmianie stron Bałtyk dominował i stwarzał akcje podbramkowe, jednak brakowało skuteczności. I z tego powodu było nieco nerwowo do ostatniego gwizdka. Drugi gol załatwiłby sprawę. Mecz bez większej historii. Zwycięstwo drużyny lepszej. Tydzień temu Chemik świętował po wygranej z Radunią i dziś zapewne mieli dużo większe apetyty, jednak brakowało im argumentów. Jedyny gol padł po dośrodkowaniu Przemysława Czerwińskiego, a piłkę do swojej bramki niefortunnie, lecz ku naszej uciesze, skierował Adamenko. Dopisujemy 3 punkty i zerkamy już na następne spotkanie. W środę Bałtyk zagra w Szczecinie zaległe spotkanie. Pierwszy gwizdek o godzinie 11:00. Rywalem Pogoń II.