Nieplanowana porażka...

Bałtyk Gdynia przegrał z imiennikami z Koszalina 1-2. Do siatki trafiali Przemysław Szur (61') oraz Krystian Krauze (16') i Michał Czenko (86').

Bałtyk Gdynia: Szady - Korpalski, Kostuch [ż], Szur, Czerwiński, Bartlewski, Duszkiewicz [ż] (75' Zieliński), Góra (46' Kołodziejski), Duda (67' Kugiel), Marczak, Sobiecki (46' Kręcki)

Bałtyk Koszalin: Skrzyński - Krazue, Rak, Senytsia, Walaszczyk (70' Waleński [ż]), Putno, Gregorek (53' Jachemek), Łysiak (87' Jasitczak), Forczmański, Czenko, Gruchała-Węsierski (55' Janasik)

Przegraliśmy... niedowierzanie, złość. Od 15 minuty goniliśmy wynik ale brakowało celności, zrozumienia, wykończenia, ostatniego podania, odrobiny szczęścia. Kiedy wydawało się, że tuż, tuż... to ostatecznie goście ukąsili ponownie kilka minut przed końcem. Dwie akcje, dwa gole, plan naszych imienników zrealizowany w 100%.