energa long

Sparing #2: Bałtyk - Huragan Morąg 1:1

Maciek.

Bałtyk Gdynia zremisował z Huraganem Morąg 1:1 (0:1). Goście wyszli na prowadzenie po tym, jak Marcin Matysiak piąstkowaniem nabił jednego z naszych zawodników (41'). Do remisu doprowadził Szymon Rychłowski (65'). 

W meczu kontrolnym zagrało dziewięciu zawodników, których nazwiska możemy podać, oraz dziewięciu zawodników, których podać, z wiadomych względów, nie możemy. Na grafice głównej trener Sebastian Letniowski, który nie ma lekko w okresie przygotowawczym. Chyba nie chcielibyśmy wiedzieć, czy trener oglądając nasz mecz z Chwaszczynem na trzy kolejki przed końcem wiedział w co się pakuje. Z tamtego spotkania dziś do dyspozycji ma tylko trzech zawodników: Matysiak i dwóch młodzieżowców (Klecha i Młynarczyk). Przed trenerem nie lada wyzwanie. Od razu zostaje rzucony na głęboką wodę, żeby nie powiedzieć że został wrzucony na minę. Biadolimy? No jasne, że tak. Nie często z drużyny odchodzi 17 zawodników, w tym co najmniej połowa takich, którzy nadawali się do dalszego grania. Pewnie jeszcze nie raz będziemy się z taką informacją przypominać nim ruszy sezon. 

BAŁTYK: Matysiak (60' Bartkowiak) - testowany (46' Gołubiński), Proena, Szur, testowany, testowany (46' Młynarczyk), testowany (46' Klecha), testowany (46' Wesołowski), Kuzimski, testowany, testowany (46' testowany). 

1. Gryf Wejherowo - Bałtyk 1:0
2. Bałtyk - Huragan Morąg 1:1 (Rychłowski)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież