energa long

Pierwszy trening [galeria]

Maciek.

Ruszyły przygotowania do sezonu 2017/18. Na pierwszym treningu prowadzonym przez Sebastiana Letniowskiego stawiły się 22 osoby. Po rozgrzewce i kilku ćwiczeniach z piłką trener zarządził gierkę. Lista obecności wyglądała w sposób następujący:
- zawodnicy, którzy grali wiosną: 1. Marcin Matysiak, 2. Kewin Wesołowski, 3. Dominik Klecha, 4. Mateusz Młynarczyk, 5. Mateusz Kuzimski, 6. Maciej Buławski, 7. Cezary Gołubiński.
- zawodnicy, którzy wracają do Bałtyku: 1. Jacek Jadanowski (wyleczył kontuzję), 2. Arkadiusz Proena (koniec wypożyczenia do Przodkowa)
- zawodnicy, którzy grali w drużynie rezerw: 1. Michał Bartkowiak, 2. Maksymilian Nowak, 3. Erwin Kwaśniak, 4. Rafał Malanowski, 5. Jakub Golc
- nowi zawodnicy: Szymon Rychłowski (link), Konrad Szerszeń (link), Radosław Szuba (link), Damian Talaśka (MKS Władysławowo), do tego czterech zawodników, których nie rozpoznaliśmy (dwóch z Lechii Gdańsk).

To dopiero pierwszy trening, więc należy się spodziewać, że jeszcze wiele nowych twarzy przewinie się przez naszą szatnię. Są wakacje, czas urlopów, więc nie ma specjalnie co przywiązywać wagi do powyższej listy obecności. Na koniec podajemy listę osób, które nie uczestniczyły w zajęciach, a grały wiosną. Z niektórymi już się pożegnano, ale my jeszcze nikogo nie skreślamy. Przykładem jest Kewin Wesołowski, którego mieliśmy już nie oglądać, a który dziś trenował. Dlatego wymieniamy nieobecnych i później bedziemy informować, kto odszedł na 100%. Jedno jest pewne. Będziemy mieć nowy zespół. Teraz każdy może sam sobie powiedzieć, czy to będzie dobra zmiana. Dla mnie osobiście szkoda kilku zawodników. Aż takiego przeciągu w szatni się nie spodziewałem.
1. Piotr Skrypoczka, 2. Piotr Karasiński, 3. Szymon Sadowski, 4. Karol Szopiński, 5. Tomasz Wypij, 6. Aleksandar Atanacković, 7. Krzysztof Garczewski, 8. Grzegorz Gulczyński, 9. Radosław Krysiński, 10. Tymur Pohranichnyi, 11. Filip Sosnowski, 12. Wojciech Zyska, 13. Tomasz Bejuk, 14. Piotr Ruszkul, 15. Krzysztof Rzepa, 16. Marcin Poręba.

  01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież