Jarota Jarocin - Bałtyk [zapowiedź kibicowska]

AdrianEW.

W Jarocinie awantury od dawna były cześcią życia. Nikogo nie dziwiły grupy młodzieży nawalającej się z milicją czy później jej spadkobierczynią podczas punkowych festiwali w Jarocinie. Skini atakowali brudasów, metale lali się z depeszami, był dobry klimat i jedne z lepszych burd w Polsce. Potomkowie i młodsi bracia wojowników z Jarocina zorganizowali się w działającą i bardzo ciekawą ekipę. Oczywiście kibicuje się tam Lechowi Poznań, ale Jarota działa sporo samodzielnie organizując się zarówno w ultrasce jak i w innym aspekcie kibicowania.

W Jarocinie nie lubi się głównie KKS-u Kalisz, a i Nielba Wągrowiec nie budzi tam sypatii. Nie wiem czy Nielba ma obecnie jakichś kibiców, ale historycznie kosa z Jarotą.

Zgody Jaroty to mała, ale zwarta ekipa LKS Czarnylas, z którą często się wspomagają oraz inny FC Lecha -  Astra Krotoszyn. 

Na pewno na meczu z Bałtykiem zobaczymy miejscowy młyn.

My już bez ciśnienia spoglądamy na ten mecz. Za sprawa naszych skórokopów nasze szanse na awans są jedynie matematyczne i ten czwartkowy mecz nie budzi już takich emocji jakie miał budzić. Może na relaksie Bałtyk wygra mecz?

2

2

2

2

2

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież