energa long

Vineta Wolin - Bałtyk [relacja kibicowska]

AdrianEW.

Vineta zanurzona w Bałtyku. Mistyczne miasto zniknęło w morzu na dobre. 14 Kadłubów udało się do Wolina na mecz Bałtyku o podtrzymanie szans w walce o awans. Jeden z kilku meczów o wszystko, które ciągle przed nami.

Nie jest już tajemnicą, że zebraliśmy sporo kasy dla piłkarzy za awans. Informacja została im przekazana na treningu i jak widać, poskutkowało. Spięli się i grali naprawdę dobrze. Spokojnie mogli wygrać większą ilością bramek.

Kibice Bałtyku dopingowali jak najlepiej potrafią. Wieszamy dwie flagi w tym jedną należącą do Kategorii C. Tym samym udowadniamy sceptykom, że wśród Kadłubów zapanowała jedność. Jesteśmy znowu razem. Szkoda, że Łysy nie dożył tych dni, na pewno jest z nas dumny!

Przed meczem odwiedzamy knajpę niedaleko stadionu. Miejscowym wręczamy wlepki Bałtyku. Na meczu kultura, bo jakby miało być inaczej. Kadłuby to dżentelmeni :). 

Piłkarze! Do awansu droga niedaleka! Kasa czeka! Każdy z nas będzie przeszczęśliwy móc Wam ją dać! Najlepiej wydane pieniądze! Motywacja jest, więc zróbcie to dla nas!

Jest jeden Bałtyk!!!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież