Gulczyński w gazie

Bałtyk II Gdynia wygrał z Błyskawicą Reda Rekowo Dolne 3:1 (2:0). To była piąta wygrana z rzędu biało-niebieskich, którzy utrzymali pozycję wicelidera. Strata do Kamionki Sopot nadal wynosi trzy punkty. Na bezpośredni mecz musimy poczekać jeszcze ponad miesiąc (21 maj). Tempa strzelania bramek nie zwalnia Grzegorz Gulczyński (40' 90'), który dołożył dwa trafienia i w klasyfikacji strzelców przed sobą ma już tylko Dominika Klechę i Bartosza Kudybę. Pierwszego gola w meczu strzelił Radosław Krysiński (17').
TABELA | TERMINARZ

Zespół rezerw niewiele ponad kwadrans czekał na objęcie prowadzenia. Drugi raz wiosną do siatki trafił Krysiński. Przed przerwą poprawił Gulczyński i dwubramkowe prowadzenie miało prawo lekko rozluźnić nasz młody zespół. Goście kontaktowego gola strzelili w 68 minucie i praktycznie do końca spotkania granica błędu była bardzo mała, bowiem dopiero w drugiej minucie doliczonego czasu gry wynik meczu ustalił Gulczyński. W sobotę o godzinie 11:00 Bałtyk II będzie podejmować u siebie Zenit Łęczyce - trzeci zespół w tabeli traci do gdynian 1 punkt.

Bałtyk II: Bartkowiak - Stencel, Adamczyk, Golc [ż], Śliżewski, Malanowski, Kwaśniak (80' Niemiec), Krysiński, Gulczyński, Nowak [ż] (70' Grzonkowski), Klecha

A klasa, 16. Kolejka
9.04.2017 – godz. 17:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Bałtyk II Gdynia 1:3 (0:2)
0:1 17’ Radosław Krysiński
0:2 40' Grzegorz Gulczyński
1:2 68' Patryk Nowak
1:3 90' Grzegorz Gulczyński

Mecze Bałtyku II Gdynia:
1. Bałtyk II - Celtic Reda 8:2 (3 Młynarczyk, Śliżewski, Bartnicki, Nowak, Klecha, Gołubiński)
2. LZS Bojano - Bałtyk II 6:0
3. Bałtyk II - Błyskawica Reda Rekowo 3:1 (Suworow, Kudyba, Niemiec)
4. Zenit Łęczyce - Bałtyk II 1:4 (2 Suworow, Kudyba, Niemiec)
5. Bałtyk II - Zatoka Puck 4:1 (2 Klecha, Młynarczyk, Kudyba)
6. Wicher Wierzchucino - Bałtyk II 0:1 (Kudyba)
7. Bałtyk II - MKS II Władysławowo 6:0 (4 Klecha, Kudyba, Bartnicki)
8. Bałtyk II - Portowiec Gdańsk 0:3 walkower (nieuprawnony zawodnik, na boisku 3:1 (Stencel, Klecha, Rzepa)
9. Kamionka Sopot - Bałtyk II 1:2 (2 Ruszkul)
10. Bałtyk II - Latarnik Choczewo 5:0 (2 Ruszkul, Bartnicki, Kudyba, Nowak)
11. KP Sopot - Bałtyk II 2:0
12. Bałtyk II - KP Gdynia 6:0 (3 Kudyba, Nowak, Klecha, Mościcki)
13. Bałtyk II - Kaszubia Starzyno 7:1 (2 Kudyba, Nowak, Klecha, Grzonkowski, Fol, samobój)
14. Celtic Reda - Bałtyk II 0:4 (3 Gulczyński, Pohranichnyi)
15. Bałtyk II - LZS Bojano 5:1 (2 Klecha, Gulczyński, Krysiński, Nowak)
16; Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Bałtyk II 1:3 (2 Gulczyński, Krysiński)