energa long

Piękne Manowo

AdrianEW.

Bałtyk jutro wyrusza do Manowa, zatem łamy naszej strony oddajemy AdrianowiEW. Pewnie niektórzy drżą, co znów ten gość zmalował. Znów pewnie zaszkodzi klubowi. Znów może zmotywuje swoim wpisem rywali i Bałtyk przez te kilka akapitów nie wygra. Zatem zawczasu apelujemy do władz i sztabu Bałtyku, aby naszych piłkarzy zmobilizowali do lepszej gry i żeby tak zmobilizowali Mateusza Kuzimskiego, aby wykorzystywał stuprocentowe sytuacje. Naszym celem nie jest nikomu ubliżanie. Może nie wszystkim się podoba taki styl pisania, wszystkim nie dogodzimy, ale widać, że zapowiedzi kibicowskie wzbudzają emocje, a czy nie o emocje chodzi? Za każdym razem piszemy, że drużyna X ma tyle punktów, zajmuje takie miejsce, ma takiego strzelca, ma taką serię porażek/zwycięstw, ma takie barwy… Mamy więc trochę więc kolorytu. Wrzućcie na luz, złapcie dystans i odsyłamy do lektury [M].


Tętniąca życiem acz niewielka miejscowość Manowo położona jest w pięknym województwie zachodniopomorskim, w dorodnym powiecie koszalińskim. Od pięknego Koszalina dzieli ją jedynie 18.7 kilometra zaś do bardzo ciekawej miejscowości, ponoć rozrywkowej i szalonej, Lasek Koszalińskich jest niewiele ponad 20 kilometrów.

To tam zapewne mieszkańcy Manowa wybierają się na podryw. A potem już razem z laską do Koszalina na pizzę.

W samym Manowie jest kościół, tartak, a nawet dworzec kolejki wąskotorowej składającej się z trzech torów pozwalających zmienić kierunek jazdy pociągu, oraz jednego ślepego toru odstawczego. Na stacji znajduje się również prawdziwa wiata i duży plac ładunkowy.

760-ciu mieszkańców Manowa ma za jedną z wielu rozrywek weekendowych dopingowanie zesołu Leśnika.

Leśnik Manowo powstał w 1980 roku. Zapewne bazując na Leśniku, holenderskie ADO Den Haag zatwierdziło swój ostateczny herb i barwy, bardzo przypominające barwy i herb słynnego Leśnika.

Kibice z grupy "Ultras Leśnicy '13" nie tylko dopingują klub u siebie, ale często podejmują ryzyko wyjazdowe i to do wrogich, agresywnych ekip z czołówki chuligańskiej zachodniopomorskiego.

Podczas wyjazdu na Kotwicę II, "UL'13" tracą flagę na rzecz Kotwy prawie po zażartej walce.

Wiele solidnych ekip kibicowskich za punkt honoru stawia sobie stawienie się w Manowie.

Były tam Górnik Konin, Pogoń Lębork, Gwardia Koszalin i wiele innych ekip w tym i my.

Podczas meczu w Manowie kibice Bałtyku mogą liczyć na uśmiechy przyjaznych mieszkańców Manowa oraz przemiłych działaczy Leśnika i napełnieni pokojem ducha powinniśmy raczyć się świeżym wiejskim powietrzem.

Idealnie zarządzany klub Leśnik Manowo ma bardzo dobrą drużynę, która niejednym krwi napsuła. Będzie nam z nimi bardzo ciężko.

Szacunek dla Leśnika Manowo i 760 mieszkańców wsi od kibiców Bałtyku Gdynia.

PS: A piłkarze Bałtyku to zapewne nawet gola nie strzelą Leśnikowi.

2
Podczas wyjazdu na Kotwicę II UL'13 tracą tę flagę.

1
5 Kadłubów w Manowie w 2014 roku. Poznajemy brzunio naszego wieszcza Łysego, który z góry będzie teraz kibicował Bałtykowi na tym meczu.

11
Wcześniejszy i aktualny herb Leśnika Manowo

1
Herb ADO Den Haag

1
Kryta trybuna

1
Piękne Manowo

1
Gwardia w Manowie

1
Górnik w Manowie z Gwardią

1
Miasto Seksu i Biznesu - Laski Koszalińskie

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież