Udany rewanż KS Chwaszczyno

Złe wiadomości niesiemy z NSR. Bałtyk przegrał z KSCh 0-1 (0-0). W niecałe 3 tygodnie z 7-0 na 0-1. Jedyną bramkę z rzutu karnego strzelił Łukasz Dempc w 70 minucie. A wcale to nie musiała być jedyna bramka dla rywali, gdyż w pierwszej połowie goście trafili w poprzeczkę, a w drugiej części meczu strzał z bliskiej odległości głową wybronił Patryk Lewiński.

Gdynianie strzelali w kierunku bramki rywali ale nic z tego ciekawego nie  było. Występ zespołu był mierny.

Trochę marudziliśmy, że nie gramy z Kaszubią, jakoby to miał być prawdziwy test przed ligą, a tymczasem czwartoligowiec dał biało-niebieskim sporo do myślenia. Za tydzień będziemy już wiedzieć wszystko o dyspozycji zespołu. W sobotę o godzinie 17.00 podejmujemy Polonię Gdańsk.

Bałtyk: Tułowiecki (46' Lewiński) - Dettlaff, Wasielewski, Proena, Weber (46' Pilch) - Bułka (46' Cielecki), Ziemak, Szamp (60' Piekarski), Rusinek - Kazubowski, Krysiński (46' Rychłowski).