energa long

Zimą odeszło trzech zawodników

Maciek.

Damian Podkański, Arkadiusz Proena i Kewin Wesołowski. Tych trzech zawodników pożegnało się z Bałtykiem w przerwie między rundami. Grali niewiele i zapewne czuli, że wiosną szanse na grę nadal pozostają niewielkie. Konkurencję mieli mocną, stąd decyzja o zmianie klubu i szukanie gry w dużo większym wymiarze czasowym.

37
Damian Podkański
spędził w Gdyni pół roku. Zagrał w dziewięciu meczach ligowych (łącznie 209 minut) i dwóch pucharowych. W lidze tylko raz wyszedł w podstawowym składzie. Rzecz działa się w Toruniu pod nieobecność Adama Dudy, który zmagał się z kontuzją. Wiemy jaki start miał Podkański, ale mamy wrażenie, że nie wykorzystał on w pełni swojej szansy. Było sporo czasu na nadrobienie pewnych zaległości i Damian chyba ma czego żałować.
- Damian!
- Co?
- Ty wiesz co :)
Życzymy Ci powodzenia i odbudowania formy w Jaguarze Gdańsk.

proena
Arkadiusz Proena
latem zakończył okres wypożyczenia w Przodkowie i wrócił do Bałtyku. Miał potężnych konkurentów na swojej pozycji: Przemysław Kostuch, Przemysław Szur, Adrian Kochanek. Proena jesienią w lidze zagrał tylko dziewięć minut w pierwszym meczu z KKS Kalisz. W pucharze zanotował dwa mecze i jedną bramkę. W sumie w Bałtyku rozegrał 83 mecze i strzelił cztery bramki. Wraca tam, skąd do nas przywędrował, czyli do MKS Władysławowo. Życzymy Ci dobrych występów w macierzystym klubie.

kew4
Kewin Wesołowski
, największy świr w zespole. Zawsze uśmiechnięty... no prawie zawsze, co widać na zdjęciu. Pozytywnie nastawiony do życia. Kipi energią. Wodzirej. Wariat. Na pewno będzie brakować jego „wybryków”. Jesienią wystąpił w 10 meczach ligowych (225 minut) i w 2 pucharowych. W lidze strzelił jednego gola. Trafił do siatki GKS Przodkowo, gdzie właśnie powędrował w zimowej przerwie. W sumie w z mewą na piersi zagrał 85 spotkań i dwa razy trafił do siatki. Idzie pod skrzydła starych znajomych, czyli do Marcina Martyniuka i Filipa Żemojtela. Życzymy Ci powodzenia i nie zmieniaj się.

Dziękujemy i rozwijajcie się. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież