energa long

Wyjazd do Kalisza na pierwszy mecz wiosny

Maciek.

Już nie na horyzoncie, a tuż za rogiem czai się inauguracja rundy wiosennej. Bałtyk Gdynia 10 marca o godzinie 19:25 zmierzy się na wyjeździe z KKS Kalisz. Nie będzie to zwykły mecz, ponieważ właśnie na to spotkanie zaplanowano uroczyste otwarcie nowo wybudowanego stadionu, który może pomieścić 8200 osób, a jego koszt pochłonął około 40 mln zł. Wielokrotnie przekładano oddanie obiektu do użytku i w końcu Kalisz doczeka się pierwszego meczu na nowym stadionie. Traf chciał, że w tym wydarzeniu udział weźmie Bałtyk Gdynia.

Na to spotkanie mobilizują się fani drużyny KKS. Kto wie, a może będziemy świadkami prawdziwego widowiska z kompletem publiczności. W naszych szeregach również mobilizacja i wszystkich chętnych na wyjazd do Kalisza odsyłamy na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., gdzie należy podać imię, nazwisko i pesel. 

W pierwszym meczu obu drużyn górą byli rywale, którzy na NSR w Gdyni wygrali 3:2. Na półmetku rozgrywek biało-niebiescy wyprzedzają kaliszan o cztery punkty. To będzie bardzo ważne spotkanie, bowiem trzeba dobrze wejść w sezon i nasza w tym rola, by jak najlepiej wesprzec naszą drużynę. 

Kliknij aby powiększyć
plakat kalisz

kalisz stadion
fot. Tomasz Chajduk / kaldron.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież