energa long

Sparing #5: Bałtyk - Chrobry Głogów 3:2 [foto]

Bałtyk Gdynia wygrał z Chrobrym Głogów 3:2 (1:2). Dla pierwszoligowca obie bramki strzelił Przemysław Trytko (20' 25'), wyprowadzając swój zespół na dwubrakowe prowadzenie. Następnie kontaktowego gola strzelił tuż przed przerwą Łukasz Duszkiewicz (45'). Po zmianie stron do remisu doprowadził Przemysław Czerwiński (82'), a chwilę później zwycięskiego gola strzelił Rafał Malanowski (86'). Nienajgorsze mamy wyniki z silniejszymi ekipami. Jednak siarczysty mróz nieco studzi nasze zapędy. III liga to trochę inne granie, ale fajnie, że możemy nieco poprężyć muskuły.

Bałtyk: Szulc (60' Bartkowiak) - Kołodziejski (70' Gołubiński), Szur (70' Golc), Kochanek, Kopalski (46' Regulski), Kuzimski, Duszkiewicz (46' Demianchuk, 64' Duszkiewicz), Czerwiński, Letnowski,  Klecha (70' Malanowski), Duda

Chrobry: I połowa: Makuchowski - Stolc, Michalec, Danielak, testowany, Gąsior, Kona, Nowicki, Napolov, Dybizbański, Trytko
II połowa: Gospodinov - Ilków-Gołąb, Michalski, Pietrzczyk, Wawszczyk, testowany, Mandrysz, Bach, Borecki, Szczepaniak, Kaczmarek.