energa long

Sparing #3: Bałtyk - Pogoń Siedlce 1:4

Bałtyk Gdynia uległ Pogoni Siedlce 1:4 (1:1). Prowadzenie objęli gospodarze po trafieniu Michała Marczaka (32'). Tuż przed przerwą do remisu doprowadził Przemysław Płacheta. Po zmianie stron do bramki trafiali tylko goście - Daniel Chyła (72' 88') i Damian Świerblewski (82'). Był to interesujący sparing, z dużą liczbą sytuacji bramkowych. Gdynianie zmarnowali kilka wyśmienitych okazji. Skuteczniejsi byli pierwszoligowcy, którzy na przestrzeni szesnastu minut nas wypunktowali. Baza danych trenera Sebastiana Letniowskiego została zaktualizowana. Następny sprawdzian w piątek. Bałtyk w Stężycy o godzinie 19:00 zmierzy się z Bytovią Bytów. W 25. minucie boisko z kontuzją opuścił Marcin Matysiak. Badania wykażą, jak poważny jest to uraz.

Bałtyk: Matysiak (25' Szulc) - Kołodziejski (46' Korpalski), Kostuch (63' Golc), Szur, Kochanek (46' Regulski), Marczak (63' Malanowski), Letniowski, Czerwiński (46' Demianchuk), Duszkiewicz, Klecha (63' testowany), Duda