Bałtyk pojedzie na obóz

Maciek.

Za nami pierwszy tydzień treningów przygotowujących do rundy wiosennej. Trener Sebastian Letniowski zarządził dwa treningi na boisku, jedne w siłowni i jedne zajęcia w hali lekkoatletycznej, gdzie wydolność zawodników weryfikował beep test (wahadłowy bieg na odcinku 20 metrów ze zwiększającą się prędkością). W sobotę odbyła się gra wewnętrzna. Drużyna Przemysława Kostucha ograła 7:3 (4:0) Drużynę Przemysława Szura. Dla zwycięzców cztery gole strzelił Dominik Klecha.

Drużyna Przemysława Kostucha – Drużyna Przemysława Szura 7:3 (4:0)
Bramki: 1:0 Przemysław Kostuch, 2:0 Zawodnik Testowany, 3:0 Dominik Klecha, 4:0 Przemysław Czerwiński, 5:0 Dominik Klecha, 5:1 Adrian Kochanek (sam.), 5:2 Rafał Malanowski, 5:3 Adam Duda, 6:3 Dominik Klecha, 7:3 Dominik Klecha

W treningach oprócz naszych zawodników udział biorą zawodnicy testowani. Trwa wyścig zbrojeń i trener nie chce odkrywać kart. Wiadomo, że nie jesteśmy potentatem finansowym i niekoniecznie pieniądze są głównym powodem, dla którego przychodzi się do Bałtyku. Dziś liczą się głównie znajomości, dzięki którym trener danej drużyny jest w stanie przekonać zawodnika, by ten grał w jego zespole.

Na przyszły tydzień trener zaplanował dwa treningi na boisku, jeden w hali i jeden na siłowni. Podsumowaniem drugiego tygodnia treningów będzie sparing z pierwszoligowcm. W sobotę 20 stycznia o godzinie 12:00 biało-niebiescy zagrają w Cetniewie z Olimpią Grudziądz.

W trzecim tygodniu okresu przygotowawczego Bałtyk wybierze się na obóz do Turcji Stężycy. Zgrupowanie potrwa pięć dni (22-26.01). Ostatni raz gdynianie na obozie sportowym byli w lipcu 2010 roku we Wronkach. Po pięciu dniach wytężonej pracy zagramy kolejny sparing. W sobotę 27 stycznia o godzinie 12:00 w Elblągu przy ul. Skrzydlatej zagramy z drugoligową Olimpią.

Poniżej prezentujemy 10 bramek z dzisiejszej gry wewnętrznej.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież