energa long

Oldboje dali sygnał!

Maciek.

Wysokim zwycięstwem zakończył się coroczny mecz oldbojów. Bałtyk Gdynia pokonał rywala zza miedzy 4:0 (1:0) i tym samym przez przynajmniej rok będzie w posiadaniu okolicznościowego pucharu. Do siatki trafiali Błażej Adamus, Paweł Budziwojski, Tomasz Koziara i Roman Ramotowski. Ogromne gratulacje dla biało-niebieskich! Doceniamy poświęcenie i zostawione na boisku zdrowie. Sami z autopsji wiemy, że różnie to bywa z dyspozycją pierwszego dnia stycznia, więc tym bardziej bijemy brawo naszym zawodnikom! 

Oldboje Bałtyku, prowadzeni przez Andrzeja Busslera, zdaje się dzisiejszym wynikiem dali jasny sygnał dla swoich młodszych kolegów i nadali szlak, jakim mają przemierzać przez trzecioligowe i pucharowe boiska. Z przytupem weszliśmy w Nowy Rok i obyśmy za pół roku mogli wszyscy razem świętować...

BAŁTYK: Żemojtel - Jakus, Sobczak, Cybulski, Cirkowski, Czuk, Budziwojski, Krauze, Adamus, Dubicki, Rzepka. Grali także Koziara, Lewandowski, Waszkowicz, Stanik, Wasilewski, Freiberg, Grubba, Złonkiewicz, Stoiński, Ramotowski.

Polecamy materiały na trojmiasto.pl i TVP Gdańsk.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież