energa long

Świąteczna pomoc kibiców Bałtyku

AdrianEW.

Kibice Bałtyku - tak zwane "Kadłuby" od Stoczniowego Klubu Sportowego - od wielu lat angażują się w działalność charytatywną. Czy to Boże Narodzenie czy Dzień Dziecka, Bałtyk działa nieprzerwanie od ponad 15 lat! Celem tej działalności jest pokazanie naszego środowiska w innym świetle niż to prezentowane zwykle przez szerokie massmedia. Kibic - chuligan, kibic - bandyta. Ta mantra powtarzana jest do znudzenia w tefauenach. Rzadko kiedy usłyszymy na swój temat dobre słowo. Łącząc się w działaniach z szeroką kibicowską bracią z całej Polski, jak co roku chcieliśmy zmienić to, jak nasze środowisko jest postrzegane. Trzeba zaznaczyć, że prawie każda ogarnięta ekipa w Polsce robiła jakąś fajną akcję wspomagającą potrzebujących i promującą pozytywne postrzeganie naszego środowiska.

My w tym roku przeszliśmy samych siebie i trzeba przyznać, że na spotkaniu wigilijnym z dumą rozmyślaliśmy, jak dużo pracy włożyliśmy w ten projekt oraz jak dużo osiągnęliśmy. Najwięcej jak do tej pory. Prosimy Cię czytelniku spójrz na nasze efekty. Odwiedziliśmy z prezentami i paczkami dzieci w hospicjum, byliśmy u dwóch rodzin wielodzietnych, u czterech rodzin związanych z Bałtykiem a potrzebujących naszej pomocy w te święta. Zawieźliśmy żywność i potrzebne artykuły na Litwę do polskiej szkoły i dwóch polskich rodzin. Byliśmy z prezentami w dwóch szpitalach i czterech domach dziecka, a na koniec spotkaliśmy się z siostrami zakonnymi.

Wszędzie gdzie się pojawialiśmy z prezentami, uśmiech otwierał nam drzwi. Serdeczności od personelu, dzieci i rodziców nie było końca, a dobre imię kibiców gdyńskiego Bałtyku ponownie powielane jest wśród rodaków. Dzieci wesołe powtarzające, że gdy tylko zdrowie czy sytuacja im pozwoli chciałyby...na Bałtyk.

Czuliśmy się jak jedna wielka rodzina. Dziś czujemy się spełnieni. Zrobiliśmy coś wielkiego. Zebraliśmy kilkanaście tysięcy złotych. Otrzymaliśmy ogromne wsparcie od firm związanych z Kadłubami. Dziękujemy firmie Trefl za przekazanie zabawek, firmie Roleski za przekazanie żywności oraz firmie Unilever Polska S.A. za herbatę i zupki. Mali jegomoście byli bardzo zadowoleni. Niektórzy wyczekiwali nas.

Dobrze jest coś fajnego zrobić dla innych. Bałtyk Gdynia biało-niebieska rodzina. Jesteśmy niezwykle dumni, że jako niezbyt liczna grupa zebraliśmy tyle asortymentu dla wielu potrzebujących. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom. Jest was cała masa i nie da rady wymienić wszystkich osób, które włączyły się w różny sposób w świąteczną pomoc. Dziękujemy za gotówkę, za przekazane rzeczy na licytacje, za każdą poświęconą minutę. Bez was poniższa fotorelacja nie byłaby możliwa. Kawał dobrej roboty!

1 miejski
Szpital miejski

1 miejski
Szpital miejski

1 miejski
Szpital miejski

1 miejski
Szpital w Redłowie

1 miejski
Dom Dziecka - Wielki Kack

1 miejski
Dom Dziecka - Orłowo

1 miejski
Dom Dziecka - Witomino

1 miejski
Dom Dziecka - Chwarzno

1 miejski<

1 miejski
1 miejski

1 miejski

1 miejski

1 miejski

1 miejski

1 miejski

1 miejski
Hospicjum w Gdyni

1 miejski

1 miejski

1 miejski

1 miejski
Świetlica środowiskowa prowadzona przez siostry Albertynki w Wejherowie

1 miejski
Dary przekazane na Litwę

1 miejski
Dary przekazane na Litwę

1 miejski
Biało-niebieska ul. Świętojańska wygląda uroczo

DUMA
DOBRO WRACA

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież