energa long

Zwycięstwo + przychody

Maciek.

Do czwartego sparingu przyszło czekać Bałtykowi na pierwsze zwycięstwo w zimowym okresie przygotowawczym. Biało-niebiescy wysoko, bo aż 6:0 (2:0) wygrali z czwartoligową Wierzycą Pelplin. Łupem bramowym podzielili się Krzysztof Bułka, Adam Szamp, Karol Wasielewski, Mateusz Pilch, Krzysztof Rusinek i Sławomir Ziemak.

Następny sparing rozegramy w sobotę z Klubem Sportowym Chwaszczyno. Jest to kandydat do awansu do naszej ligi, więc poprzeczka powinna zostać wyżej zawieszona, aniżeli uczynili to pelplinianie. W letnim sparingu drużyna Pawła Budziwojskiego zremisowała z KSCH 2:2.

Po sobotnim sparingu podjęto wiążące decyzje w sprawie trzech zawodników. Napastnik, środkowy pomocnik i prawy obrońca. Roland Kazubowski, Adam Szamp i Janusz Weber są zawodnikami naszego zespołu. Pierwszy z nich to wychowanek KP Sopot, który jesienią grał w Pomorzu Potęgowo, natomiast pozostała dwójka to wychowankowie Lechii Gdańsk. Szamp w 2012/13 grał w rezerwach i drużynie ME z gdańska, natomiast Weber występował ostatnio w Potoku Pszczółki.

Witamy w Bałtyku i życzymy powodzenia.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież