Wybieramy najładniejszego gola jesieni

Maciek.

Zapraszamy do wyboru najładniejszej bramki w rundzie jesiennej zdobytej przez Bałtyk Gdynia. Komisja złożona z pięciu osób wybrała sześć kandydatek. Głosować można jedynie na portalu społecznościowym facebook - TUTAJ - wybierając odpowiednią reakcję, która kryje się pod przyciskiem „Lubię to!”. Poniżej stosowny film i opis.

1. Mateusz Kuzimski – zespołowe rozegranie piłki. W końcowej fazie piętą zagrywa Adam Duda, Kuzimski uwalnia się spod opieki obrońcy i ładnym strzałem w dalszy róg umieszcza piłkę w siatce.
2. Szymon Rychłowski – wymiana kilku podań i indywidualna akcja Sebastiana Bartlewskiego, który dośrodkowuje do Rychłowskiego. Ten precyzyjnie prawie w samo okienko bramki.
3. Mateusz Kuzimski – odbiór piłki i kontratak. Sebastian Bartlewski radzi sobie z rywalem i wspaniale zagrywa za plecy obrońców. Tam Kuzimski przyjmuje piłkę końcem buta i lobem trafia do bramki
4. Juliusz Letniowski – Sebastian Bartlewski mija rywala i wykłada piłkę Letniowskiemu, który … sami zobaczcie. Idealny strzał pod poprzeczkę.
5. Juliusz Letniowski – kontratak, po którym daleko przed polem karnym musiał interweniować bramkarz. Piłkę przejął Letniowski, który się nie zagotował, tylko wyczekał, zwiódł przeciwnika i nie dał szans na obronę dwóm obrońcom i bramkarzowi. Wyrachowanie naszego młodzieżowca.
6. Mateusz Kołodziejski – trochę przypadkowa, ale jakże efektowna bramka. Nieczęsto zdarza się gol z około 40 metrów.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież