energa long

Intensywny miesiąc kibiców Bałtyku [relacja kibicowska]

AdrianEW.

Mecz goni mecz. Bałtyk gra na dwóch frontach - puchar i liga. Do tego mieliśmy mecze kadry w eliminacjach do mundialu na wschodzie. Kibice Bałtyku wykazują aktywność i chętnie podpisują listę obecności. Poniżej dwie relacje - wyjazd do Starogardu Gdańskiego i mecz Polski z Czarnogórą. 

KP Starogard - Bałtyk Gdynia 0:1

W ostatnim czasie niektórzy kibice Bałtyku reprezentowali "Białą Mewę" w różnych zakątkach Polski i świata, z przerwami jedynie na upranie ciuchów. Mecz u siebie, wyjazd, kadra i ponownie taki cykl. Emocje, podróże, przygody. Esencja życia kibicowskiego. Starogard Gdański był kolejnym przystankiem Bałtykowców w lidze. Na mecz rozgrywany w niedzielę wybraliśmy się w 60 osób z 3 flagami na płot. Głośny doping wspierały małe flagi na kijach i serpentyny. Wiadomo, że trzystronnej kartoniady to my nie zrobimy, no przynajmniej nie teraz haha, ale to co robimy sprawia i nam i naszym piłkarzom wystarczająco dużo frajdy aby chciało się dalej czy to śpiewać i jeździć, czy grać i wygrywać. Piłkarze okropnie męczyli się z przeciwnikiem, ale bez wątpienia poniesieni dopingiem Kadłubów z trybuny gości, strzelili zwycięską bramkę w ostatnich minutach. Brawo jedni i drudzy.

kpsg bg kib

kpsg bg kib

wp6

kpsg bg kib

Polska – Czarnogóra 4:2

Tego samego dnia co mecz Bałtyku w Starogardzie, w Warszawie swój mecz rozgrywała Reprezentacja Polski. Nie mogło zabraknąć Kadłubów, którzy zawsze dopingują Polskę nie patrząc na modę czy panujące w środowisku trendy. Co prawda ponownie różnica między atmosferą na wyjeździe, a na meczu u siebie kolosalna na niekorzyść meczów domowych, co nie stanowi zaskoczenia, jednak widoczne osoby z klimatu np. z Zawiszy Bydgoszcz czy Elany Toruń. Także wbrew powielanej opinii kadra Polski nie została olana. Nadal jeżdżą ludzie, którym zależy. Jest nas u siebie jednak zdecydowanie za mało. Na meczu Polska - Czarnogóra obecnych 20 Kadłubów.

pol czarn

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież