Dreszczowiec zakończony zwycięstwem

Bałtyk II Gdynia wygrał z GKS Sierakowice 5:4 (4:0). Zdołaliśmy się już przyzwyczaić do faktu, że w niższych ligach często pada mnóstwo goli. Hokejowe wyniki są na porządku dziennym. Rzadko jednak mecz nabiera takiego scenariusza, jaki mieliśmy w dzisiejszym meczu rezerw. Pyk, pyk, pyk, pyk i w odstępie 23 minut biało-niebiescy w pierwszej połowie strzelili 4 bramki. Co takiego stało się w przerwie w obu obozach, że po zmianie stron role się odwróciły? To rywale byli stroną atakującą i co gorsza, byli skuteczni pod naszą bramką. Zupełnie niespodziewanie GKS doprowadził do remisu, co jeszcze w przerwie meczu wydawało się rzeczą niemożliwą. Całe szczęście, że decydujący cios należał do drużyny Jerzego Jastrzębowskiego. Konrad Wejman najlepiej odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym i zapewnił drużynie rezerw komplet punktów.
TABELA | TERMINARZ

Brawo za walkę do końca, choć tej nerwówki należało uniknąć. W dzisiejszym meczu nasza młodzież musiała radzić sobie bez trzech najlepszych strzelców. Bartosz Kudyba zmaga się ponownie z urazem kostki, natomiast Damian Podkański i Dominik Klecha mają wolne po czerwonych kartkach otrzymanych w pucharowym meczu. Bałtyk II zajmuje szóste miejsce ze stratą sześciu punktów do lidera.

8. kolejka: Bałtyk II Gdynia - GKS Sierakowice 5:4 (4:0)
Bramki: 1:0 19’ Kamil Zaborowski, 2:0 28’ Kordian Bartnicki, 3:0 30’ Kordian Bartnicki, 4:0 42’ Patryk Niemiec, 4:1 48’ Adam Kordyl, 4:2 52’ Adam Kordyl, 4:3 70’ Daniel Radomski, 4:4 88’ Damian Hinca, 5:4 90’ Konrad Wejman
BAŁTYK II: Bartkowiak - Stencel, Gołubiński (45’ Wejman), Golc (79’ Malanowski), Śliżewski - Grzonkowski [ż], Zaborowski - Bartnicki, Kwaśniak, Nowak – Niemiec (61’ Mościcki)